Comments 3

  • Günter Walther 23/03/2011 5:57

    Vielen Dank für Deine nette Anmerkung. MfG Günter
  • Herbert G 23/12/2007 12:13

    Ich wünsche Dir und Deinen Lieben ein frohes Weihnachtsfest und ein glückliches Neues Jahr!

    Herbert
  • Dieter Henkel 17/12/2007 21:51

    witaj Krzysztof , tu w FC
    zycze powodzenia , no i ze nie daleko do swiat , dodatkowo ..pogodnych swiat Bozego Narodzenia
    nie dzie sie ze pisze po polsku , ja nie Polak ale mam zone ( Grazyna ) ktora pochodzi z Polski
    pozdrawiam serdecznie
    Dieter
  • Favourites

    1 / 0
  • Comments

    22 / 25
Received / Given

Experience level